Бобрицька сільська рада
Офіційний сайт
Головна > Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

   Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради є виконавчим органом Бобрицької сільської ради, який утворюється сільською радою на строк її повноважень. Після закінчення повноважень Бобрицької сільської ради та Бобрицького сільського голови виконавчий комітет Бобрицької сільської ради здійснює свої повноваження до сформування нового складу виконавчого комітету.

     Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради є юридичною особою і наділяється законами України власними та делегованими повноваженнями, в межах яких діє самостійно і несе відповідальність за свою діяльність відповідно до закону.

     Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради є підконтрольними і підзвітними Бобрицькій сільській раді, а з питань здійснення делегованих йому повноважень органів виконавчої влади – також підконтрольний відповідним органам виконавчої влади.

     Очолює виконавчий комітет Бобрицької сільської ради Бобрицький сільський голова. У виконавчому комітеті Бобрицької сільської ради функції секретаря виконавчого комітету за рішенням ради здійснює секретар Бобрицької сільської ради.