Головна > Прийняті рішення ради > Про звіт Бобрицького сільського голови про роботу виконавчих органів ради

Про звіт Бобрицького сільського голови про роботу виконавчих органів ради

26 січня 2017 р.
Дата набрання чинності: 26 січня 2017 р.
Про звіт Бобрицького сільського голови про роботу виконавчих органів ради

Керуючись пунктом 9 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та заслухавши звіт Бобрицького сільського голови Короля О.Г. про роботу виконавчих органів Бобрицької сільської  ради за 2016 рік, Бобрицька сільська рада

1. Прийняти звіт Бобрицького сільського голови про роботу виконавчих органів Бобрицької сільської ради за 2016 рік (додається).

2. В цілях забезпечення безперервної роботи бюджетних установ села, забезпечення виконання сільського бюджету, забезпечення законності, відповідної охорони громадського порядку, забезпечення відповідного санітарного стану та благоустрою села, охорони навколишнього середовища в 2017 році, виконавчому комітеті Бобрицької сільської ради здійснити послідуючі заходи:

– забезпечити проведення місячників по благоустрою і санітарній очистці села у весняний і осінній періоди;

– регулярно на своїх засіданнях заслуховувати звіти членів виконкому і керівників бюджетних установ про виконання ними повноважень та функціональних обов’язків. Забезпечити дотримання на території села вимог Конституції України, законів та законодавчих актів;

– постійно, спільно з депутатськими комісіями, приймати участь в підготовці питань на розгляд їх на сесіях сільської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатною первинної правової допомоги та депутатської етики.

Бобрицький сільський голова                                                                                                                                          О.Г. Король