Головна > Прийняті рішення ради > Про звільнення КП «Бобриця» від сплати податку на прибуток на 2017 рік

Про звільнення КП «Бобриця» від сплати податку на прибуток на 2017 рік

22 вересня 2016 р.
Дата набрання чинності: 22 вересня 2016 р.
Про звільнення КП «Бобриця» від сплати податку на прибуток на 2017 рік

Керуючись п. 28, 29 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бобрицька сільська рада

1. Звільнити від сплати податку на прибуток комунальне підприємство «Бобриця» на 2017 рік, в частині, що надходить до сільського бюджету.

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету, управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку (Шеветовська С.О.) та головного бухгалтера (Солончук І.В.).