Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження штатного розпису Бобрицької сільської ради та її виконавчого комітету

26 січня 2017 р.
Дата набрання чинності: 26 січня 2017 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Бобрицька сільська рада

1. Затвердити загальну чисельність працівників комунального підприємства «Бобриця» на 2017 рік в кількості 10 штатних одиниць:
   директор – 1;
   бухгалтер – 1;
   тракторист – 1;
   організатор ритуальних послуг – 1;
   керівник інформаційно-архівного відділу – 0,5;
   робітник – 0,5;
   робітник – 1;
   робітник – 1.

2. Затвердити посадові оклади працівникам комунального підприємства «Бобриця» на 2017 рік:
   директор – 8 000 грн.;
   бухгалтер – 6 300 грн.;
   тракторист – 5 000 грн.;
   організатор ритуальних послуг – 3 200 грн.;
   керівник інформаційно-архівного відділу – 2 500 грн.;
   робітник – 2 500 грн.;
   робітник – 5 000 грн.;
   робітник – 5 000 грн.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету, управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку (Шеветовська С.О.) та головного бухгалтера (Солончук І.В.).

Бобрицький сільський голова                                                                                                                                          О.Г. Король