Бобрицька сільська рада (в стані припинення)
Офіційний сайт
Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження Програми «Соціально-економічного та культурного розвитку Бобрицької сільської ради на 2016 рік»

Про затвердження Програми «Соціально-економічного та культурного розвитку Бобрицької сільської ради на 2016 рік»

Бобрицька сільська рада
4-а сесія 7-го скликання
Рішення
28 січня 2016 р.
№ 31-04-VII
с.Бобриця
Дата набрання чинності: 28 січня 2016 р.
Про затвердження Програми «Соціально-економічного та культурного розвитку Бобрицької сільської ради на 2016 рік»

   Відповідно до п. 22 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 143 Конституції України, ст. 11 Закону України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», заслухавши рекомендації постійної комісії ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету, управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку про затвердження Програми «Соціально-економічного та культурного розвитку Бобрицької сільської ради  на 2016 рік», Бобрицька сільська рада

   ВИРІШИЛА:

   1. Затвердити Програму «Соціально-економічного та культурного розвитку Бобрицької сільської ради  на 2016 рік» (далі – Програма), що додається.

   2. Виконавчому комітету Бобрицької сільської ради організувати виконання Програми «Соціально-економічного та культурного розвитку Бобрицької сільської ради  на 2016 рік».

   3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету, управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку.

 

Бобрицький сільський голова                                                                                                                                          О.Г. Король

Останні новини