Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Куркіну С.Л.

30 червня 2016 р.
Дата набрання чинності: 30 червня 2016 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. ст. 20, 96 Земельного кодексу України, розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Куркіну Сергію Леонідовичу, загальною площею 0,3992 га, розташованої в с. Бобриця вул. Ірпінська (кадастровий номер 3222480601:01:001:5016), для ведення особистого селянського господарства, Бобрицька сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Куркіну Сергію Леонідовичу загальною площею 0,3992 га, розташована в с. Бобриця, вул. Ірпінська (кадастровий номер 3222480601:01:001:5016), для ведення особистого селянського господарства.

2. Передати у власність гр. Куркіну Сергію Леонідовичу земельну ділянку (кадастровий номер 3222480601:01:001:5016) площею 0,3992 га для ведення особистого селянського господарства в с. Бобриця вул. Ірпінська.

3. Віднести земельну ділянку до категорії земель – землі сільськогосподарського призначення.

4. Право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.