Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гончаренко О.В.

26 травня 2016 р.
Дата набрання чинності: 26 травня 2016 р.

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гончаренко Оксані Володимирівні загальною площею 0,0302 га, розташована в с. Бобриця, вул. Лісна, 32 (кадастровий номер 3222480601:01:040:5078), для ведення особистого селянського господарства.

2. Передати у власність гр. Гончаренко Оксані Володимирівні земельну ділянку (кадастровий номер 3222480601:01:040:5078) площею 0,0302 га для ведення особистого селянського господарства в с. Бобриця вул. Лісна, 32.

3. Віднести земельну ділянку до категорії земель – землі сільськогосподарського призначення.

4. Право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.