Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Гуріненка В.В., Заріцького О.П.

26 травня 2016 р.
Дата набрання чинності: 26 травня 2016 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.50 Закону України «Про землеустрій», ст. 20, 96 Земельного кодексу України, розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» площею 0,1145 га, розташованої в с. Бобриця, вул. Лісна, 32 (кадастровий номер 3222480601:01:040:0038), що перебуває у спільній частковій власності Гуріненка Віталія Вікторовича та Заріцького Олександра Павловича, Бобрицька сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка перебуває у спільній частковій власності Гуріненка Віталія Вікторовича та Заріцького Олександра Павловича, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» площею 0,1145 га, яка розташована в с. Бобриця, вул. Лісна, 32-А.

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,1145 га із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вулиці Лісна, 32-А в межах села Бобриця (кадастровий номер 3222480601:01:040:0038), що перебуває у спільній частковій власності Гуріненка Віталія Вікторовича та Заріцького Олександра Павловича.

3. Присвоїти адресу земельній ділянці, кадастровий номер 3222480601:01:040:0038, та зареєструвати її за адресою: с. Бобриця, вул. Лісна, 32-А.

4. Приступати до використання земельної ділянки з цільовим призначенням «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» до моменту державної реєстрації прав на неї забороняється.

5. Віднести земельну ділянку до категорії земель житлової та громадської забудови.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.