Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Шеветовського В.В.

10 березня 2016 р.
Дата набрання чинності: 10 березня 2016 р.

Керуючись ст. 26 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.50 Законом України «Про землеустрій», ст. 20, 96 Земельного кодексу України, розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на землі «для ведення особистого селянського господарства» площею 0,1000 га, розташованої в с. Бобриця, вул. Набережна, 48 (кадастровий номер 3222480601:01:032:0017), що належить Шеветовському Валентину Валентиновичу, Бобрицька сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Шеветовському Валентину Валентиновичу, цільове призначення якої змінюється із земель «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на землі «для ведення особистого селянського господарства» площею 0,1000 га, яка  розташована в с. Бобриця, вул. Набережна, 48.

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,1000 га із земель «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» на землі «для ведення особистого селянського господарства» по вулиці Набережна, 48 в межах села Бобриця (кадастровий номер 3222480601:01:032:0017), що перебуває у власності Шеветовського Валентина Валентиновича.

3. Віднести земельну ділянку до категорії земель житлової та громадської забудови.

4. Приступати до використання земельної ділянки з цільовим призначенням «ведення особистого селянського господарства» до моменту державної реєстрації прав на неї забороняється.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.