Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки гр. Забудського П.П.

24 грудня 2015 р.
№ 22-02-VІІ
Дата набрання чинності: 24 грудня 2015 р.

Розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства на будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,5507 га, розташованої в с. Бобриця, вул. Шевченка,12 (кадастровий номер 3222480601:01:015:0005) гр. Забудського Павла Павловича, керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про землеустрій», ст. 20, 95, 96 Земельного кодексу України, Бобрицька сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки з ведення особистого селянського господарства на будівництво та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд, площею 0,5507 га, розташована в с. Бобриця, вул. Шевченка, 12 (кадастровий номер 3222480601:01:015:0005) гр. Забудському Павлу Павловичу.

2. Віднести земельну ділянку до категорії земель – землі житлової та громадської забудови.

3. Землевпоряднику забезпечити передачу завіреної копії цього рішення державному кадастровому реєстратору у п'ятиденний термін з дати його прийняття.

4. Право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством.