Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зозулі С.А.

14 квітня 2016 р.
№ 73-07-VІІ
Дата набрання чинності: 14 квітня 2016 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. ст. 20, 96 Земельного кодексу України, розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею 1,3563 га, розташованої в с. Бобриця, вул. Білогородська (кадастровий номер 3222480601:01:051:5060), що належить   Зозулі Сергію Анатолійовичу, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 6 від 11.04.2016),  Бобрицька сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Зозулі Сергію Анатолійовичу для ведення особистого селянського господарства площею 1,3563 га, яка розташована в с. Бобриця, вул. Білогородська,(кадастровий номер 222480601:01:051:5060).

2. Віднести земельну ділянку до категорії земель сільськогосподарського призначення.

3. Приступати до використання земельної ділянки з цільовим призначенням «для ведення особистого селянського господарства» до моменту державної реєстрації прав на неї забороняється.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.