Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Гаврильцовій О.М.

14 квітня 2016 р.
Дата набрання чинності: 14 квітня 2016 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. ст. 20, 96 Земельного кодексу України, розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, площею 0,1000 га, розташованої в с. Бобриця, вул. Високовольтна, 3 (кадастровий номер 3222480601:01:052:5121), що належить Гаврильцовій Ользі Миколаївні, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 6 від 11.04.2016), Бобрицька сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Гаврильцовій Ользі Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд площею 0,1000 га, яка розташована в с. Бобриця, вул. Високовольтна, 3, кадастровий номер 3222480601:01:052:5121.

2. Віднести земельну ділянку до категорії земель житлової та громадської забудови.

3. Приступати до використання земельної ділянки з цільовим призначенням «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» до моменту державної реєстрації прав на неї забороняється.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.