Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Васьковському М.І.

14 квітня 2016 р.
Дата набрання чинності: 14 квітня 2016 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. ст. 20, 96 Земельного кодексу України, розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства, площею 0,0131 га, розташованої в с. Бобриця, вул. Лісна (кадастровий номер 3222480600:04:016:5000), що належить Васьковському Максиму Ігоровичу, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 6 від 11.04.2016), Бобрицька сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки Васьковському Максиму Ігоровичу для ведення особистого селянського господарства площею 0,0131 га, яка розташована в с. Бобриця, вул. Лісна, кадастровий номер 3222480600:04:016:5000.

2. Віднести земельну ділянку до категорії земель сільськогосподарського призначення.

3. Приступати до використання земельної ділянки з цільовим призначенням «для ведення особистого селянського господарства» до моменту державної реєстрації прав на неї забороняється.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.