Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки Макух О.В.

30 березня 2017 р.
Дата набрання чинності: 30 березня 2017 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. 20, 96 Земельного кодексу України, розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» загальною площею 0,2463 га, розташованої в с. Бобриця, вул. Молодіжна, 68 (кадастровий номер 3222480601:01:016:0019), що перебуває у власності Макух Олександра Володимировича, Бобрицька сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки, яка перебуває у власності Макух Олександра Володимировича, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» загально площею 0,2463 га, яка розташована в с. Бобриця, вул. Молодіжна, 68 (кадастровий номер 3222480601:01:016:0019).

2. Змінити цільове призначення земельної ділянки загальною площею 0,2463 га із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» по вулиці Молодіжна, 68 в межах села Бобриця (кадастровий номер 3222480601:01:016:0019), що перебуває у власності Макух Олександра Володимировича.

3. Присвоїти адресу земельній ділянці, кадастровий номер 3222480601:01:016:0019, та зареєструвати її за адресою: с. Бобриця, вул. Молодіжна, 68 (стара адреса с. Бобриця вул. Садова, 28).

4. Приступати до використання земельної ділянки з цільовим призначенням «для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» до моменту державної реєстрації прав на неї забороняється.

5. Віднести земельну ділянку до категорії земель житлової та громадської забудови.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.