Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Прудь В.М.

30 березня 2017 р.
Дата набрання чинності: 30 березня 2017 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. ст. 12, 96 Земельного кодексу України, розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Прудь Володимиру Миколайовичу, загальною площею 0,0475 га, розташованої в с. Бобриця, с/т “Янтар” вул. Садова, 2, буд. 24 (кадастровий номер 3222480601:01:002:5026), для колективного садівництва, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 15 від  30.03.2017), Бобрицька сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Прудь Володимиру Миколайовичу, загальною площею 0,0475 га, розташована в с. Бобриця, с/т “Янтар” вул. Садова, 2, буд. 24 (кадастровий номер 3222480601:01:002:5026), для колективного садівництва.

2. Передати у власність Прудь Володимиру Миколайовичу земельну ділянку (кадастровий номер 3222480601:01:002:5026) загальною площею 0,0475 га для колективного садівництва в с. Бобриця, с/т “Янтар” вул. Садова, 2, буд. 24.

3. Віднести земельну ділянку до категорії земель сільськогосподарського призначення.

4. Право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.