Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Ковальчуку С.В.

30 березня 2017 р.
Дата набрання чинності: 30 березня 2017 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. ст. 12, 96 Земельного кодексу України, розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Ковальчуку Сергію Васильовичу, загальною площею 0,0846 га, кадастровий номер 3222480601:01:022:5004, цільове призначення земельної ділянки: для ведення особистого селянського господарства, розташованої в с. Бобриця вул. Козацька, 69, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 15 від 30.03.2017), Бобрицька сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Ковальчуку Сергію Васильовичу, загальною площею 0,0846 га, кадастровий номер 3222480601:01:022:5004, цільове призначення земельної ділянки: для ведення особистого селянського господарства, розташованої в с. Бобриця, вул. Козацька, 69.

2. Передати у власність Ковальчуку Сергію Васильовичу земельну ділянку загальною площею 0,0846 га, кадастровий номер 3222480601:01:022:5004, для ведення особистого селянського господарства в с. Бобриця вул. Козацька, 69.

3. Віднести земельну ділянку до категорії земель – землі сільськогосподарського призначення.

4. Право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.