Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Пономарчук О.В.

30 березня 2017 р.
Дата набрання чинності: 30 березня 2017 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. ст. 12, 96 Земельного кодексу України, розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Пономарчук Олександрі Вікторівні, загальною площею 0,0900 га, кадастровий номер 3222480601:01:037:5521, цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої в с. Бобриця вул. Козацька, 75-Д, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 15  від 30.03.2017), Бобрицька сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Пономарчук Олександрі Вікторівні, загальною площею 0,0900 га, кадастровий номер 3222480601:01:037:5521, цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, розташованої в с. Бобриця, вул. Козацька, 75-Д.

2. Передати у власність Пономарчук Олександрі Вікторівні земельну ділянку загальною площею 0,0900 га, кадастровий номер 3222480601:01:037:5521, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Бобриця, вул. Козацька, 75-Д.

3. Віднести земельну ділянку до категорії земель житлової та громадської забудови.

4. Право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.