Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Ястремській І.І.

26 січня 2017 р.
Дата набрання чинності: 26 січня 2017 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. ст. 12, 96 Земельного кодексу України, розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Ястремській Інні Іванівні, загальною площею 0,0482 га, розташованої в с. Бобриця, с/т «Янтар» вул. Садова, 3, буд. 29 (кадастровий номер 3222480601:01:002:5024), для колективного садівництва, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 14 від  26.01.2017), Бобрицька сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Ястремській Інні Іванівні, загальною площею 0,0482 га, розташована в с. Бобриця, с/т «Янтар» вул. Садова, 3, буд. 29 (кадастровий номер 3222480601:01:002:5024), для колективного садівництва.

2. Передати у власність Ястремській Інні Іванівні земельну ділянку (кадастровий номер 3222480601:01:002:5024) загальною площею 0,0482 га для колективного садівництва в с. Бобриця, с/т «Янтар» вул. Садова, 3, буд. 29.

3. Віднести земельну ділянку до категорії земель сільськогосподарського призначення.

4. Право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.

Бобрицький сільський голова                                                                                                                                          О.Г. Король