Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Кулікову П.Ю.

26 січня 2017 р.
Дата набрання чинності: 26 січня 2017 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. ст. 12, 96 Земельного кодексу України, розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Кулікову Петру Юрійовичу, загальною площею 0,1133 га, розташованої в с. Бобриця вул. Козацька, 61 (кадастровий номер 3222480601:01:022:5000), для ведення особистого селянського господарства, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 14  від 26.01.2017), Бобрицька сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Кулікову Петру Юрійовичу, загальною площею 0,1133 га, розташована в с. Бобриця, вул. Козацька, 61 (кадастровий номер 3222480601:01:022:5000), для ведення особистого селянського господарства.

2. Передати у власність Кулікову Петру Юрійовичу земельну ділянку (кадастровий номер 3222480601:01:022:5000) загальною площею 0,1133 га для ведення особистого селянського господарства в с. Бобриця, вул. Козацька, 61.

3. Віднести земельну ділянку до категорії земель – землі сільськогосподарського призначення.

4. Право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.

Бобрицький сільський голова                                                                                                                                          О.Г. Король