Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Короткову Г.В.

23 грудня 2016 р.
Дата набрання чинності: 23 грудня 2016 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. ст. 12, 96 Земельного кодексу України, розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Короткову Геннадію Володимировичу, загальною площею 0,0395 га, розташованої в с. Бобриця вул. Садова (кадастровий номер 3222480601:01:026:5031), для ведення особистого селянського господарства, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 13  від 21.12.2016), Бобрицька сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Короткову Геннадію Володимировичу, загальною площею 0,0395 га, розташована в с. Бобриця, вул. Садова (кадастровий номер 3222480601:01:026:5031), для ведення особистого селянського господарства.

2. Передати у власність Короткову Геннадію Володимировичу земельну ділянку (кадастровий номер 3222480601:01:026:5031) загальною площею 0,0395 га для ведення особистого селянського господарства в с. Бобриця вул. Садова.

3. Віднести земельну ділянку до категорії земель – землі сільськогосподарського призначення.

4. Право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.