Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Зайченко Н.Г.

24 листопада 2016 р.
Дата набрання чинності: 24 листопада 2016 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст.ст. 12, 96 Земельного кодексу України, розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Зайченко Ніні Григорівні, загальною площею 0,0628 га, розташованої в с. Бобриця, с/т «Янтар» вул. Садова, 1, буд. 5 (кадастровий номер 3222480601:01:002:5022), для колективного садівництва, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 12 від  24.11.2016), Бобрицька сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Зайченко Ніні Григорівні, загальною площею 0,0628 га, розташована в с. Бобриця, с/т «Янтар» вул. Садова, 1, буд. 5 (кадастровий номер 3222480601:01:002:5022), для колективного садівництва.

2. Передати у власність Зайченко Ніні Григорівні земельну ділянку (кадастровий номер 3222480601:01:002:5022) загальною площею 0,0628 га для колективного садівництва в с. Бобриця, с/т «Янтар», вул. Садова, 1, буд. 5.

3. Віднести земельну ділянку до категорії земель сільськогосподарського призначення.

4. Право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.