Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ліхачовій С.П.

24 листопада 2016 р.
Дата набрання чинності: 24 листопада 2016 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. ст. 12, 96 Земельного кодексу України, розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ліхачовій Світлані Петрівні, загальною площею 0,1500 га, розташованої в с. Бобриця вул. Польова, 37-А (кадастровий номер 3222480601:01:050:5049), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 12  від 24.11.2016), Бобрицька сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Ліхачовій Світлані Петрівні, загальною площею 0,1500 га, розташована в с. Бобриця, вул. Польова, 37-А (кадастровий номер 3222480601:01:050:5049), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

2. Передати у власність гр. Ліхачовій Світлані Петрівні земельну ділянку (кадастровий номер 3222480601:01:050:5049) загальною площею 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Бобриця вул. Польова, 37-А.

3. Віднести земельну ділянку до категорії земель житлової та громадської забудови.

4. Право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.