Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Наконечній Н.Д.

22 вересня 2016 р.
Дата набрання чинності: 22 вересня 2016 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. ст. 20, 96 Земельного кодексу України, розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Наконечній Надії Дмитрівні, загальною площею 0,1200 га, розташованої в с. Бобриця вул. Сонячна, 35-а (кадастровий номер 3222480600:03:006:5040), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 11 від 16.09.2016 р.), Бобрицька сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Наконечній Надії Дмитрівні, загальною площею 0,1200 га, розташована в с. Бобриця, вул. Сонячна, 35-а (кадастровий номер 3222480600:03:006:5040), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

2. Передати у власність гр. Наконечній Надії Дмитрівні земельну ділянку (кадастровий номер 3222480600:03:006:5040) загальною площею 0,1200 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Бобриця вул. Сонячна, 35-а.

3. Віднести земельну ділянку до категорії земель житлової та громадської забудови.

4. Право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.