Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стинцову Є.С.

28 липня 2016 р.
Дата набрання чинності: 28 липня 2016 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. ст. 20, 96 Земельного кодексу України, розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стинцову Єгору Сергійовичу, загальною площею 0,1000 га, розташованої в с. Бобриця вул. Високовольтна, 5 (кадастровий номер 3222480601:01:052:5036), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 10 від 25.07.2016), Бобрицька сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Стинцову Єгору Сергійовичу загальною площею 0,1000 га, розташована в с. Бобриця, вул. Високовольтна, 5 (кадастровий номер 3222480601:01:052:5036), для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.

2. Передати у власність гр. Стинцову Єгору Сергійовичу земельну ділянку (кадастровий номер 3222480601:01:052:5036) загальною площею 0,1000 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Бобриця, вул. Високовольтна, 5.

3. Віднести земельну ділянку до категорії земель житлової та громадської забудови.

4. Право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.