Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дорошенко Т.Г.

28 липня 2016 р.
Дата набрання чинності: 28 липня 2016 р.

Керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 50 Закону України «Про землеустрій», ст. ст. 20, 96 Земельного кодексу України, розглянувши матеріали проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дорошенко Тетяні Григорівні, загальною площею 0,0097 га, розташованої в с. Бобриця вул. Набережна (кадастровий номер 3222480601:01:032:5007), для ведення особистого селянського господарства, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 10 від 25.07.2016 р.) Бобрицька сільська рада

1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Дорошенко Тетяні Григорівні загальною площею 0,0097 га, розташована в с. Бобриця, вул. Набережна, 54-А (кадастровий номер 3222480601:01:032:5007), для ведення особистого селянського господарства.

2. Передати у власність гр. Дорошенко Тетяні Григорівні земельну ділянку (кадастровий номер 3222480601:01:032:5007) загальною площею 0,0097 га, для ведення особистого селянського господарства в с. Бобриця, вул. Набережна, 54-А.

3. Віднести земельну ділянку до категорії земель – землі сільськогосподарського призначення.

4. Право власності на земельну ділянку зареєструвати в порядку, визначеному чинним законодавством.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.