Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження порядку визначення розміру пайової участі (внеску) замовників будівництва, його залучення та використання на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Бобриця

25 грудня 2012 р.
№ 579-17-V
Дата втрати чинності: 04 лютого 2015 р.

Відповідно до ст. 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», статтею 16 Закону України «Про інвестиційну діяльність», ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пункту 2 статті 177 Господарського кодексу України, п. 42 ч. 1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою компенсації витрат бюджету села на відтворення інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури, створення системи реалізації норм чинного законодавства щодо залучення замовників будівництва до благоустрою території села, сесія сільської ради,-

1. Затвердити Порядок визначення розміру пайової участі (внеску) замовників будівництва, його залучення та використання на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Бобриця (додаток 1).

2. Затвердити Типовий договір про пайову участь (внесок) замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Бобриця (додаток 2).

3. Розмір пайової участі (внеску) замовника у створенні інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Бобриця визначається ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та договором, укладеним з органом місцевого самоврядування, відповідно до встановленого розміру пайової участі (внеску) замовника від загальної кошторисної вартості будівництва (реконструкції) об'єкта містобудування, визначеної згідно з державними будівельними нормами, без урахування витрат з придбання та виділення земельної ділянки, звільнення будівельного майданчика від будівель, споруд та інженерних мереж, влаштування внутрішньо- та позамайданчикових інженерних мереж і споруд та транспортних комунікацій, на рівні:

1) 10  відсотків  загальної  кошторисної вартості будівництва об'єкта - для нежитлових будівель та споруд;

2) 4  відсотки  загальної  кошторисної  вартості  будівництва об'єкта - для індивідуальних   (садибних)  житлових  будинків,  садових, дачних  будинків  загальною  площею  понад  300  квадратних   метрів, господарських   споруд,   розташованих  на  відповідних  земельних ділянках.

4. Уповноважити Бобрицького сільського голову на підписання договорів про пайову участь (внесок) замовників будівництва у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури села Бобриця.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну депутатську комісію  ради з питань соціально-економічного розвитку та планово-бюджетної діяльності.