Головна > Прийняті рішення ради > Про затвердження переліку адміністративних послуг, які надаються Бобрицькою сільською радою

30 червня 2016 р.
Дата набрання чинності: 30 червня 2016 р.

Керуючись ст. 7 Закону України «Про адміністративні послуги», ст. 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою належної організації надання адміністративних послуг, Бобрицька сільська рада

1. Затвердити наступний перелік адміністративних послуг, які надаються Бобрицькою сільською радою:

– передача у власність, надання у постійне користування та оренду земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності;

– продаж земельних ділянок комунальної власності;

– надання дозволу на спеціальне використання природних ресурсів місцевого значення, а також про скасування такого дозволу.

2. Доручити посадовим особам місцевого самоврядування, які надають зазначені у п. 1 цього рішення адміністративні послуги, протягом двох тижнів розробити та внести на розгляд Бобрицької сільської ради інформаційні і технологічні картки на кожну адміністративну послугу, відповідно до ст. 8 Закону України «Про адміністративні послуги».

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (Наконечний О.В.).