Бобрицька сільська рада
Офіційний сайт
Головна > Розпорядження Бобрицького сільського голови > Про заходи запобігання поширенню на території Бобрицької сільської ради коронавірусу COVID-19

Про заходи запобігання поширенню на території Бобрицької сільської ради коронавірусу COVID-19

Бобрицька сільська територіальна громада
Бобрицький сільський голова
Розпорядження
18 березня 2020 р.
№ 24
с.Бобриця
Дата набрання чинності: 18 березня 2020 р.
Про заходи запобігання поширенню на території Бобрицької сільської ради коронавірусу COVID-19

   Керуючись п. 1 ч. 4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», здійснюючи у межах наданих законом повноважень органів виконавчої влади, відповідно до Указу Президента України від 13 березня 2020 року № 87/2020 «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 березня 2020 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», розпорядження Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області від 12 березня 2020 року №185 «Про запобігання поширенню на території Києво-Святошинського району Київської області коронавірусу COVID-19», у зв’язку з оголошенням в Київській області «Медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру регіонального рівня», з метою попередження розповсюдження захворюваності на гостру респіраторну інфекцію, спричинену коронавірусом COVID-19:

 

   1. На всій адміністративній території Бобрицької сільської ради Києво-Святошинського району Київської області ввести тимчасові (до 03 квітня 2020 р.) карантинні обмеження та вжити наступні заходи:

   1.1. Шкільний освітній процес змінити на дистанційне навчання з використанням можливостей інтернет-ресурсів.

   1.2. Скасувати всі заплановані спортивні, масові, дозвільні, розважальні заходи.

   1.3. Зупинити діяльність наступних об’єктів загального користування незалежно від форм власності та підпорядкування:

   – будинку культури с. Бобриця;

   – сільської бібліотеки;

   – закладу громадського харчування (кафе);

   – інших закладів та установ – на розсуд та під особисту відповідальність керівника.

   1.4. У поштовому відділенні, продуктових магазинах та фельдшерсько-акушерському пункті с. Бобриця проводити щоденні дезінфекційні заходи (вологе прибирання з використанням дезінфікуючих засобів), а також забезпечити відвідувачів можливістю безкоштовного користування засобами для дезінфекції рук.

   2. Попередити керівників закладів, установ, організацій незалежно від форми власності та підпорядкування, а також інших суб’єктів підприємницької діяльності про персональну відповідальність за невиконання цього розпорядження згідно з чинним законодавством України.

    3. Ввести тимчасові обмеження щодо особистого прийому громадян посадовими особами місцевого самоврядування, а саме:

   – особистий прийом громадян здійснювати виключно з нагальних (невідкладних) питань (у понеділок та середу з 09 до 13 години) з кожним відвідувачем окремо на відстані не менше 1 метра;

   – під час здійснення особистого прийому громадян посадові особи мають бути у захисних медичних масках;

   – очікування черги до відповідної посадової особи відвідувачами здійснюється на вулиці;

   – особи з ознаками гострих респіраторних захворювань у приміщення органу місцевого самоврядування не допускаються.

   4. Керівникам (власникам) продуктових магазинів в с. Бобриця забезпечити наявність в магазинах продуктів харчування першої необхідності, заздалегідь запастися на весь час карантину товарами тривалого зберігання.

  5. Рекомендувати настоятелю Свято-Покровського храму с. Бобриця довести до відома парафіян щодо необхідності дотримання правил особистої гігієни в храмі та можливого обмеження відвідувань богослужінь на період карантину.

   6. Рекомендувати депутатам Бобрицької сільської ради обмежити прийоми громадян та тимчасово скасувати зустрічі з виборцями.

    7. Рекомендувати громадянам у карантинний період не збиратися разом у закритих приміщеннях кількістю більше п’яти осіб.

   8. Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій забезпечити щоденну перевірку стану здоров’я працівників шляхом опитування та, при необхідності, вимірювання температури тіла безконтактним методом.

    9. Керівникам ФАП, магазинів та поштового відділення забезпечити проведення постійних щоденних заходів із дезінфекції. Для цього в кожній установі при вході має бути встановлений дозатор із дезінфекційним засобом для обробки рук. Крім того, потрібна щоденна дезінфекція дверних ручок, перил, санвузлів.

   10. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

Бобрицький сільський голова                                                                                                                                          О.Г. Король