Головна > Прийняті рішення виконкому > Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території сільської ради

Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради
01 березня 2016 р.

На підставі Закону України «Про телекомунікації», прийнятого Верховною Радою України від 18.11.2003 №1280 ІУ та «Правил охорони ліній електрозв’язку», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29.01.1996 р., з метою збереження кабельних ліній зв’язку від пошкоджень, керуючись ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Заборонити на території сільської ради в місцях проходження підземних кабельних ліній зв’язку проведення будь-яких земляних робіт на глибині більше як 30 см, в тому числі зміну опор, підключення до житлових будинків водогонів, газопроводів та інших підземних комунікацій, посадку дерев, викопування підвалів, колодязів та інших робіт, пов’язаних з розриттям грунту, без попереднього погодження та письмового дозволу землевпорядника та виклику на місце робіт працівника ТОВ «Вікторія-Феліз» ТД – 3/03, який знаходиться у м. Фастів, вул. Транспортна, 2, тел. (067) 521-40-81.

2. Виклик працівника зв’язку повинен бути здійснений за 3 доби до початку виконання робіт.

3. Винні у порушені Правил охорони ліній зв’язку згідно ст. 188 та ст. 360 Кримінального кодексу України притягуються до кримінальної та матеріальної відповідальності.

4. Ознайомити з цим рішенням всіх мешканців, що проживають на території сільської ради.