Головна > Прийняті рішення виконкому > Про заходи цивільного захисту в с. Бобриця

Про заходи цивільного захисту в с. Бобриця

Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради
21 квітня 2016 р.
Дата набрання чинності: 21 квітня 2016 р.
Про заходи цивільного захисту в с. Бобриця

Керуючись ч. 2 ст. 19 Кодексу цивільного захисту України, п. 3 ст. 36 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення цивільного захисту в с. Бобриця, виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити план заходів у сфері цивільного захисту, спрямованих на захист населення і території села Бобриця від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, забезпечення техногенної та пожежної безпеки (додається).

2. Клопотати перед Бобрицькою сільською радою про виділення коштів на реалізацію плану заходів у сфері цивільного захисту, затверджених цим рішенням.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Бобрицького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Радченко О.В.).