Бобрицька сільська рада
Офіційний сайт
Головна > Прийняті рішення ради > Про встановлення транспортного податку

Про встановлення транспортного податку

Бобрицька сільська рада
29-а сесія 7-го скликання
Рішення
14 червня 2018 р.
№ 352-29-VII
с.Бобриця
Дата набрання чинності: 01 січня 2019 р.
Про встановлення транспортного податку

   Керуючись статтями 10, 12, 267 Податкового кодексу України, статтями 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з наявністю імперативної норми закону щодо обов’язкового установлення місцевими радами деяких місцевих податків, зокрема транспортного податку (п. 10.2 ст. 10 ПКУ), враховуючи практику Європейського суду з прав людини та висновки Верховного Суду щодо застосування норм права у спорах щодо адміністрування податків і зборів та прийняття рішень на користь платників податків при неоднозначному (множинному) трактуванні прав та обов’язків платників податків або контролюючих органів, з метою формування дохідної частини місцевого бюджету, Бобрицька сільська рада

   ВИРІШИЛА:

   1. Установити транспортний податок для зареєстрованих в селі Бобриця та за його межами (в адміністративних межах території Бобрицької сільської ради) легкових автомобілів з року випуску яких минуло не більше п’яти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня відповідного податкового (звітного) року, зі ставкою на відповідний календарний рік у розмірі 25000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

   2. Визнати це рішення з формування дохідної частини місцевого бюджету с. Бобриця складовою частиною бюджетного законодавства.

   3. Це рішення набирає чинності з 01 січня 2019 року та діє до моменту його скасування органом місцевого самоврядування або виключення із закону вищевказаного місцевого податку.

   4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету, управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку (Шеветовська С.О.) та головного бухгалтера (Солончук І.В.).

 

Бобрицький сільський голова                                                                                                                                          О.Г. Король

Це рішення оприлюднено 05 липня 2018 року

Результат поіменного голосування