Головна > Прийняті рішення ради > Про встановлення ставок земельного податку на 2020 рік

Про встановлення ставок земельного податку на 2020 рік

21 червня 2019 р.
Дата набрання чинності: 01 січня 2020 р.
Про встановлення ставок земельного податку на 2020 рік

Керуючись статтями 274, 277 Податкового кодексу України, статтями 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні». Бобрицька сільська рада

1. Встановити на 2020 рік в с. Бобриця ставки земельного податку за земельні ділянки, нормативно грошову оцінку яких проведено:

1.1. для земель сільськогосподарського призначення – 1% від їх нормативної грошової оцінки;

1.2. для земель житлової забудови – 0,15% від їх нормативної грошової оцінки;

1.3. для земель громадської забудови  – 1% від їх нормативної грошової оцінки;

1.4. для земель водного фонду в межах населеного пункту – 1% від їх нормативної грошової оцінки.

2. Встановити на 2020 рік ставку земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населеного пункту села Бобриця (в адміністративних межах юрисдикції Бобрицької сільської ради) – 5% від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Київській області.

3. Встановити на 2020 рік ставку земельного податку за землі лісогосподарського призначення – 0,1% від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Київській області.

4. Визнати це рішення з формування дохідної частини місцевого бюджету с. Бобриця на 2020 рік складовою частиною бюджетного кодексу України.

5. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2020 року та втрачає чинність 01 січня 2021 року.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету, управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку та спеціаліста-землевпорядника.

Це рішення оприлюднено 26 червня 2019 року