Головна > Прийняті рішення ради > Про встановлення ставок земельного податку на 2019 рік

Про встановлення ставок земельного податку на 2019 рік

14 червня 2018 р.
Дата набрання чинності: 01 січня 2019 р.
Про встановлення ставок земельного податку на 2019 рік

Керуючись статтями 274, 277 Податкового кодексу України, статтями 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету, управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку (протокол № 23 від 13.06.2018 р.), Бобрицька сільська рада

1. Встановити на 2019 рік в адміністративних межах Бобрицької сільської ради ставки земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено:

1.1. для сільськогосподарських угідь – 1 % від їх нормативної грошової оцінки;

1.2 для сільськогосподарських угідь з цільовим призначенням «для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва» (паї) – 1 % від їх нормативної грошової оцінки;

1.3. за земельні ділянки, зайняті житловим фондом, садовими і дачними будинками фізичних осіб – 0,1 % від їх нормативної грошової оцінки;

1.4 за земельні ділянки, які використовуються фізичними особами чи суб’єктами господарювання без належним чином оформлених правовстановлюючих документів – 1 % від їх нормативної грошової оцінки;

1.5. за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності) – 1 % від їх нормативної грошової оцінки;

1.6. за земельні ділянки під водоймами в межах населеного пункту (для виробництва рибної продукції) – 1 % від їх нормативної грошової оцінки.

2. Встановити на 2019 рік ставку земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населеного пункту села Бобриця (в адміністративних межах юрисдикції Бобрицької сільської ради), у розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Київській області.

3. Розмір орендної плати за землю, в межах, регламентованих пунктом 288.5 статті 288 Податкового кодексу України, визначається Бобрицькою сільською радою при прийнятті рішення про передачу в оренду земельної ділянки.

4. Визнати це рішення з формування дохідної частини місцевого бюджету с. Бобриця на 2019 рік складовою частиною бюджетного законодавства.

5. Зі дня набрання чинності цього рішення, рішення № 228-20-VІІ 20-ї сесії Бобрицької сільської ради VІІ скликання від 22 червня 2017 року «Про встановлення ставок земельного податку на 2018 рік»  визнати таким, що втратило чинність.

6. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2019 року та втрачає чинність 01 січня 2020 року.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету, управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку (Шеветовська С.О.) та спеціаліста-землевпорядника (Дубель О.М.).

Це рішення оприлюднено 05 липня 2018 року