Головна > Прийняті рішення ради > Про встановлення ставок земельного податку на 2018 рік

Про встановлення ставок земельного податку на 2018 рік

22 червня 2017 р.
Дата набрання чинності: 01 січня 2018 р.
Про встановлення ставок земельного податку на 2018 рік

Керуючись статтями 274, 277 Податкового кодексу України, статтями 26, 69 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації постійної комісії ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету, управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку (протокол № 15 від 21 червня 2017 р.), Бобрицька сільська рада

1. Встановити на 2018 рік в адміністративних межах Бобрицької сільської ради ставки земельного податку за земельні ділянки, нормативну грошову оцінку яких проведено:

1.1. для сільськогосподарських угідь – 1 % від їх нормативної грошової оцінки;

1.2. для сільськогосподарських угідь з цільовим призначенням «для ведення товарного сільськогосподарського  виробництва» (паї) – 1 % від їх нормативної грошової оцінки;

1.3. за земельні ділянки, зайняті житловим фондом, садовими і дачними будинками фізичних осіб – 0,1 % від їх нормативної грошової оцінки;

1.4. за земельні ділянки, які використовуються фізичними особами чи суб’єктами господарювання без належним чином оформлених правовстановлюючих документів - 1 % від їх нормативної грошової оцінки;

1.5. за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні суб’єктів господарювання (крім державної та комунальної форми власності) – 1 % від їх нормативної грошової оцінки;

1.6. за земельні ділянки під водоймами в межах населеного пункту (для виробництва рибної продукції), де проведена грошова оцінка – 1 % від їх нормативної грошової оцінки.

2. Встановити на 2018 рік ставку земельного податку за земельні ділянки, розташовані за межами населеного пункту села Бобриця (в адміністративних межах юрисдикції Бобрицької сільської ради), у розмірі 5 відсотків від нормативної грошової оцінки одиниці площі ріллі по Київській області.

3. Розмір орендної плати за землю, в межах, регламентованих пунктом 288.5 статті 288 Податкового кодексу України, визначається Бобрицькою сільською радою при прийнятті рішення про передачу в оренду земельної ділянки.

4. Визнати це рішення з формування дохідної частини місцевого бюджету с. Бобриця на 2018 рік складовою частиною бюджетного законодавства.

5. Зі дня набрання чинності цього рішення, рішення № 89-10-VІІ 10-ї сесії Бобрицької сільської ради VІІ скликання від 30 червня 2016 року «Про встановлення ставок земельного податку на 2017 рік» (із внесеними змінами) визнати таким, що втратило чинність.

6. Дане рішення набирає чинності з 01 січня 2018 року та втрачає чинність 01 січня 2019 року.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань соціально-економічного і культурного розвитку та місцевого бюджету, управління комунальною власністю, благоустрою та будівництва, житлово-комунального господарства, побутового, торгівельного обслуговування, громадського харчування, транспорту і зв’язку (Шеветовська С.О.) та головного бухгалтера (Солончук І.В.).

Це рішення оприлюднено 12 липня 2017 року