Головна > Прийняті рішення ради > Про внесення змін до генерального плану села Бобриця Києво-Святошинського району Київської області

26 липня 2018 р.
Дата набрання чинності: 04 серпня 2018 р.

Відповідно до статей 25, 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись ст. 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Бобрицька сільська рада

1. Внести зміни до Генерального плану села Бобриця Києво-Святошинського району Київської області (далі генеральний план).

2. Розробити проект внесення змін до генерального плану.

3. Замовником з розроблення проекту внесення змін до генерального плану визначити виконавчий комітет Бобрицької сільської ради.

4. Виконавчому комітету Бобрицької сільської ради здійснити комплекс заходів з організації виконання робіт із розроблення змін до генерального плану:

– забезпечити підготовку замовлення, договору на розроблення змін до генерального плану, надання вихідних даних, поточний контроль за виконанням робіт, проведення громадського обговорення (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25.05.2011) та подання проекту на затвердження Бобрицькій сільській раді;

– сповістити жителів Бобрицької сільської територіальної громади, власників та користувачів земельних ділянок, забудовників про початок складання змін до генерального плану та необхідність подання фізичними та юридичними особами пропозицій до складання завдання на проектування протягом 30 календарних днів з дня опублікування.

5. Фінансування робіт з розроблення проекту внесення змін до Генерального плану с. Бобриця здійснювати за рахунок коштів місцевого бюджету.

6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.