Головна > Прийняті рішення ради > Про внесення змін до детального плану території житлової забудови в с. Бобриця

Про внесення змін до детального плану території житлової забудови в с. Бобриця

26 вересня 2019 р.
Дата набрання чинності: 02 жовтня 2019 р.
Про внесення змін до детального плану території житлової забудови в с. Бобриця

Керуючись ст. 10, 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ст. 12 Закону України «Про основи містобудування» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши передпроектні пропозиції розміщення блокованої житлової забудови з об’єктами громадського обслуговування в с. Бобриця Києво-Святошинського району Київської області, розроблені ДП «НДПІ містобудування», щодо розміщення блокованої житлової забудови з об’єктами громадського обслуговування на ділянці загальною площею 3,50 га, Бобрицька сільська рада

1. Ухвалити передпроектні пропозиції розміщення блокованої житлової забудови з об’єктами громадського обслуговування в с. Бобриця Києво-Святошинського району Київської області.

Розробити проект внесення змін до детального плану території с. Бобриця з метою розміщення блокованої житлової забудови з об’єктами громадського обслуговування.

2. Замовником з розроблення проекту внесення змін до детального плану визначити виконавчий комітет Бобрицької сільської ради.

3. Виконавчому комітету Бобрицької сільської ради здійснити комплекс заходів з організації виконання робіт із розроблення змін до детального плану:

– забезпечити підготовку замовлення, договору на розроблення змін до детального плану, надання вихідних даних, поточний контроль за виконанням робіт, проведення громадського обговорення та подання проекту на затвердження;

– сповістити жителів Бобрицької сільської територіальної громади, власників та користувачів прилеглих земельних ділянок, забудовників про початок складання змін до детального плану та необхідність подання фізичними та юридичними особами пропозицій до складання завдання на проектування.

4. Фінансування робіт з розроблення проекту внесення змін до детального плану території с. Бобриця здійснювати за рахунок коштів власників земельних ділянок, які мають здійснити будівництво, та інших джерел, не заборонених законом (згідно ч. 3 ст. 10 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»).

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.