Головна > Прийняті рішення виконкому > Про визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації

Про визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації

Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради
24 вересня 2020 р.
Дата набрання чинності: 28 вересня 2020 р.
Про визначення місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації

Керуючись ч. 3 ст. 53 Виборчого кодексу України, з метою створення умов щодо здійснення передвиборної агітації під час проведення чергових та перших місцевих виборів, які відбудуться 25 жовтня 2020 року, виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Облаштувати місця розташування для розміщення матеріалів передвиборної агітації:

– дошки оголошень на вулицях села;

– сільський сквер в центрі села (біля будинку культури по вул. Шкільній);

– площу в центрі села (біля Свято-Покровського храму).

2. Дозволити суб’єктам виборчого процесу розміщувати пересувні засоби передвиборчої агітації, зокрема: стенди, столи, намети (площею не більше 4 м2 і висотою не більше 2,5 м2) у сільському сквері в центрі села (біля будинку культури по вул. Шкільній) та на площі по вул. Шкільній (біля Свято-Покровського храму).

3. Заборонити розміщення агітаційних матеріалів на проїзних частинах доріг, стовпах електромережі та в інших місцях, де вони можуть перешкоджати руху транспортних засобів та пішоходів.

4. Комунальному підприємству «Бобриця» здійснювати контроль за станом благоустрою в місцях проведення агітації.

5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Бобрицького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Радченко О.В.).