Головна > Прийняті рішення ради > Про відмову в наданні безоплатно у власність земельної ділянки

Про відмову в наданні безоплатно у власність земельної ділянки

28 січня 2016 р.
Дата набрання чинності: 28 січня 2016 р.
Про відмову в наданні безоплатно у власність земельної ділянки

Керуючись статтями 12, 118, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з невідповідністю звернення вимогам до клопотання на одержання безоплатно у власність земельної ділянки із земель комунальної власності Бобрицької сільської територіальної громади,  Бобрицька сільська рада

1. Відмовити Качоровському Юрію Миколайовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки орієнтовною площею 0,25 га, у приватну власність, для будівництва та обслуговування жилого будинку (у зв’язку ненаданням графічних матеріалів, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.