Бобрицька сільська рада
Офіційний сайт
Головна > Прийняті рішення ради > Про відмову в надані безоплатно у власність земельних ділянок

Про відмову в надані безоплатно у власність земельних ділянок

Бобрицька сільська рада
8-а сесія 7-го скликання
Рішення
26 травня 2016 р.
№ 86-08-VII
с.Бобриця
Дата набрання чинності: 26 травня 2016 р.
Про відмову в надані безоплатно у власність земельних ділянок

   Керуючись статтями 12, 118, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з невідповідністю звернень громадян вимогам до клопотання на одержання безоплатно у власність земельних ділянок із земель комунальної власності Бобрицької сільської територіальної громади, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 7 від 23.05.2016), Бобрицька сільська рада

   ВИРІШИЛА:

   1. Відмовити Береговому Євгену Володимировичу у відведенні земельної ділянки в приватну власність орієнтовною площею 0,15 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у зв’язку ненаданням графічних матеріалів, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки.

   2. Відмовити Процюк Людмилі Василівні у наданні безоплатно у власність земельної ділянки у зв'язку з тим, що згідно поданих графічних матеріалів, дана земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту та не відповідає цільовому призначенню.

   3. Відмовити Перерві Роману Володимировичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у зв’язку з не зазначенням її орієнтовних розмірів земельної ділянки, ненаданням графічних матеріалів, на яких має бути зазначено бажане місце розташування земельної ділянки.

   4. Відмовити Тімакову Олексію Ігоровичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у власність, для будівництва і обслуговування жилого будинку, орієнтовною площею 0,25 га, в зв'язку з тим, що земельні ділянки, які зображені на графічних матеріалах, знаходяться у приватній власності.

   5. Відмовити Чужа Валентину Григоровичу у передачі земельної ділянки (у власність) для ведення особистого селянського господарства орієнтовною площею до 2,0 га у зв’язку з ненаданням графічних матеріалів, на яких має бути зазначено бажане місце розташування земельної ділянки.

   6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.

 

Бобрицький сільський голова                                                                                                                                          О.Г. Король

Результат поіменного голосування