Головна > Прийняті рішення ради > Про відмову в надані безоплатно у власність земельних ділянок

Про відмову в надані безоплатно у власність земельних ділянок

14 квітня 2016 р.
Дата набрання чинності: 14 квітня 2016 р.
Про відмову в надані безоплатно у власність земельних ділянок

Керуючись статтями 12, 118, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з невідповідністю звернень громадян вимогам до клопотання на одержання безоплатно у власність земельних ділянок із земель комунальної власності Бобрицької сільської територіальної громади, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 6 від 11.04.2016), Бобрицька сільська рада

1. Відмовити Семенчуку Андрію Вікторовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,12 га для ведення садівництва (у зв’язку з невідповідністю розмірів бажаного місця розташування земельної ділянки, зазначеного на графічному матеріалі, з орієнтовною площею зазначеною у клопотанні).

2. Відмовити Семенчуку Андрію Вікторовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,25 га для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (у зв’язку з невідповідністю розмірів бажаного місця розташування земельної ділянки, зазначеного на графічному матеріалі, з орієнтовною площею зазначеною у клопотанні).

3. Відмовити Буркалю Дмитру Івановичу у наданні земельної ділянки (у зв’язку з незазначенням у клопотанні цільового призначення земельної ділянки та її орієнтовних розмірів, ненаданням графічних матеріалів, на яких має бути зазначено бажане місце розташування земельної ділянки).

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.