Головна > Прийняті рішення ради > Про відмову в надані безоплатно у власність земельних ділянок

Про відмову в надані безоплатно у власність земельних ділянок

22 вересня 2016 р.
Дата набрання чинності: 22 вересня 2016 р.
Про відмову в надані безоплатно у власність земельних ділянок

Керуючись статтями 12, 118, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з невідповідністю звернень громадян вимогам до клопотання на одержання безоплатно у власність земельних ділянок із земель комунальної власності Бобрицької сільської територіальної громади, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол №11 від 16.09.2016), Бобрицька сільська рада

1. Відмовити Цибульському Руслану Васильовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у зв’язку з ненаданням графічних матеріалів, на яких має бути зазначено бажане місце розташування земельної ділянки.

2. Відмовити Костиренко Людмилі Яківні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність орієнтовною площею 0,1100 га у зв’язку з ненаданням графічних матеріалів, на яких має бути зазначено бажане місце розташування земельної ділянки та не зазначено цільове призначення земельної ділянки.

3. Відмовити Осьмаку Ігору Ярославовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою по відводу земельної ділянки у власність орієнтовною площею до 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в зв'язку з тим, що земельна ділянка, яка зображена на графічних матеріалах, знаходяться у приватній власності.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.