Бобрицька сільська рада (в стані припинення)
Офіційний сайт
Головна > Прийняті рішення ради > Про відмову в надані безоплатно у власність земельних ділянок

Про відмову в надані безоплатно у власність земельних ділянок

Бобрицька сільська рада
10 сесія 7-го скликання
Рішення
28 липня 2016 р.
№ 107-10-VII
с.Бобриця
Дата набрання чинності: 28 липня 2016 р.
Про відмову в надані безоплатно у власність земельних ділянок

   Керуючись статтями 12, 118, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з невідповідністю звернень громадян вимогам до клопотання на одержання безоплатно у власність земельних ділянок із земель комунальної власності Бобрицької сільської територіальної громади, з урахуванням рекомендації постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики (протокол № 10 від 25.07.2016), Бобрицька сільська рада

   ВИРІШИЛА:

   1. Відмовити Тулі Павлу Миколайовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, у власність, для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, орієнтовною площею 0,25 га, в зв'язку з тим, що земельна ділянка, яка зображена на графічних матеріалах, знаходяться у приватній власності.

   2. Відмовити Кухаренку Антону Миколайовичу у передачі земельної ділянки, у власність, для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд у зв’язку з тим, що на поданих графічних матеріалах незазначено бажане місце розташування земельної ділянки.

   3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.

 

Бобрицький сільський голова                                                                                                                                          О.Г. Король

Результат поіменного голосування
Останні новини