Головна > Прийняті рішення ради > Про відмову в надані безоплатно у власність земельних ділянок

Про відмову в надані безоплатно у власність земельних ділянок

24 грудня 2015 р.
№ 25-02-VІІ
Дата набрання чинності: 24 грудня 2015 р.
Про відмову в надані безоплатно у власність земельних ділянок

Керуючись статтями 12, 118, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», у зв’язку з невідповідністю звернень громадян вимогам до клопотань на одержання безоплатно у власність земельних ділянок із земель комунальної власності Бобрицької сільської територіальної громади, невідповідністю генеральному плану с. Бобриця, а також у зв’язку з надходженням запитуваних земельних ділянок, які знаходяться у приватній власності громадян та за межами населеного пункту, з урахуванням рекомендацій постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики, Бобрицька сільська рада

1. Відмовити у наданні безоплатно у власність земельних ділянок громадянам:

1.1. Тупичка Віктору Васильовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою по відводу земельної ділянки (у власність) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд, орієнтовною площею 0,12 га (у зв’язку з невідповідністю генеральному плану с. Бобриця).

1.2. Гурі Павлу Васильовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою по відводу земельної ділянки (у власність) для індивідуального садівництва, орієнтовною площею 0,1 га (у зв'язку ненаданням графічних матеріалів, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки).

1.3. Горобцю Руслану Миколайовичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою по відводу земельної ділянки (у власність) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд (у зв'язку ненаданням графічних матеріалів, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки).

1.4.Кремінському Андрію Олександровичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою по відводу земельної ділянки (у власність) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд площею 0,25 га (у зв'язку з тим, що дана земельна ділянка знаходиться у приватній власності).

1.5. Кремінському Олександру Івановичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою по відводу земельної ділянки (у власність) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд площею 0,25 га (у зв'язку з тим, що дана земельна ділянка знаходиться у приватній власності).

1.6. Кремінській Людмилі Михайлівні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою по відводу земельної ділянки (у власність) для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель та споруд площею 0,25 га (у зв'язку з тим, що дана земельна ділянка знаходиться у приватній власності).

1.7. Кремінській Людмилі Михайлівні у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою по відводу земельної ділянки (у власність) для ведення садівництва (у зв'язку з тим, що дана земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту).

1.8. Кремінському Олександру Івановичу у наданні дозволу на розробку проекту землеустрою по відводу земельної ділянки (у власність) для ведення садівництва (у зв'язку з тим, що дана земельна ділянка знаходиться за межами населеного пункту).

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики.