Головна > Розпорядження Бобрицького сільського голови > Про утворення комісії по проведенню конкурсу на заміщення вакантної посади

Про утворення комісії по проведенню конкурсу на заміщення вакантної посади

Бобрицька сільська територіальна громада
Бобрицький сільський голова
Розпорядження
09 березня 2016 р.
Про утворення комісії по проведенню конкурсу на заміщення вакантної посади

Відповідно статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

1. Утворити комісію по проведенню конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста-паспортиста Бобрицької сільської ради в слідуючому складі:

- голова комісії – Радченко О.В., заступник Бобрицького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради;

- секретар комісії – Король М.Г., секретар сільської ради;

- член комісії – Солончук І.В., головний бухгалтер виконавчого комітету сільської ради.

2. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника Бобрицького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Радченка О.В.