Головна > Прийняті рішення виконкому > Про усунення перешкод в дорожньому русі в с. Бобриця

Про усунення перешкод в дорожньому русі в с. Бобриця

Виконавчий комітет Бобрицької сільської ради
30 січня 2018 р.
Дата набрання чинності: 30 січня 2018 р.
Про усунення перешкод в дорожньому русі в с. Бобриця

Керуючись ст. 9 Закону України «Про дорожній рух», ст.ст. 17, 19 Закону України «Про автомобільні дороги», ст. 40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши припис (вимогу) від 03 січня 2018 року № 7, що винесена інспектором відділу безпеки дорожнього руху Управління патрульної поліції у Київській області Департаменту патрульної поліції лейтенант поліції Василенком Т.О., а також електронне звернення громадянина Мамро О.О. від 04.12.2017 (адресоване МВС України), з метою забезпечення безперервного, безперешкодного і безпечного руху транспортних засобів (зокрема, аварійно-рятівних і спеціальних служб), виконавчий комітет Бобрицької сільської ради

ВИРІШИВ:

1. Демонтувати всі металеві конструкції, що обмежують (в т.ч. по висоті і ширині) безперешкодний рух транспортних засобів дорогами загального користування в с. Бобриця по вулицях: Лісній, Ірпінській, Сосновій, Петра Короля, Райдужній, Квітневій, Луговій та провулку Прирічному.

2. Здійснення робіт по демонтажу конструкцій, зазначених у п. 1 цього рішення, доручити комунальному підприємству «Бобриця» в присутності працівників Національної поліції та членів громадського формування з охорони громадського порядку «Бобриця» (за згодою), які необхідно виконати в місячний термін зі дня прийняття рішення.

3. Києво-Святошинському відділу поліції Головного управління Національної поліції в Київській області забезпечити громадський порядок під час проведення робіт з демонтажу металевих конструкції з вулиць (доріг) загального користування, зазначених в п. 1 цього рішення.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника Бобрицького сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради (Радченко О.В.).