Головна > Розпорядження Бобрицького сільського голови > Про скликання сорок восьмої (чергової) сесії Бобрицької сільської ради

Про скликання сорок восьмої (чергової) сесії Бобрицької сільської ради

Бобрицька сільська територіальна громада
Бобрицький сільський голова
Розпорядження
25 травня 2020 р.
Дата набрання чинності: 25 травня 2020 р.
Про скликання сорок восьмої (чергової) сесії Бобрицької сільської ради

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Скликати сорок восьму (чергову) сесію Бобрицької сільської ради на 04 червня 2020 року на 09 год. 00 хв. у будинку культури за адресою: с. Бобриця, вул. Шкільна, 6.

2. Винести на розгляд пленарного засідання сорок восьмої сесії Бобрицької сільської ради наступні питання:

2.1. Про внесення змін до рішення 44-ої сесії 7-го скликання № 528-44-VII від 24.12.2019  «Про сільський бюджет на 2020 рік код бюджету 3222480600».

Доповідач: Бобрицький сільський голова Король О.Г.

2.2. Про встановлення ставок земельного податку на 2021 рік.

Доповідач: спеціаліст землевпорядник Дубель О.М.

2.3. Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на бюджетний період 2021 року.

Доповідач: заступник Бобрицького сільського голови Радченко О.В.

2.4. Розгляд звернень фізичних осіб.

Доповідач: голова постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатної первинної правової допомоги та депутатської етики Наконечний О.В.

2.5. Різне.

3. Довести до відома депутатів і населення про скликання сорок восьмої (чергової) сесії Бобрицької сільської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.