Головна > Розпорядження Бобрицького сільського голови > Про скликання сорок третьої (чергової) сесії Бобрицької сільської ради

Про скликання сорок третьої (чергової) сесії Бобрицької сільської ради

Бобрицька сільська територіальна громада
Бобрицький сільський голова
Розпорядження
18 листопада 2019 р.
Дата набрання чинності: 18 листопада 2019 р.
Про скликання сорок третьої (чергової) сесії Бобрицької сільської ради

1. Скликати сорок третю (чергову) сесію Бобрицької сільської ради на 28 листопада 2019 року на 09 годину 00 хвилин у будинку культури за адресою: с. Бобриця, вул. Шкільна, 6.

2. Винести на розгляд планерного засідання сорок третьої сесії Бобрицької сільської ради наступні питання:

2.1. Про внесення змін до рішення 34-ої сесії 7-го скликання № 407-34-VII від 20.12.2018  «Про сільський бюджет на 2019 рік».

Доповідач: головний бухгалтер Солончук І.В.

2.2. Про внесення змін до  Програми соціально-економічного та культурного розвитку села Бобриця на 2019 рік.

Доповідач: Бобрицький сільський голова Король О.Г.

2.3. Про надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад.

Доповідач: Бобрицький сільський голова Король О.Г.

2.4. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт проїзної частини по вул. Південна в с. Бобриця, Києво-Святошинського району, Київської області».

Доповідач: Бобрицький сільський голова Король О.Г.

2.5. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт проїзної частини по вул. Соснова в с. Бобриця, Києво-Святошинського району, Київської області».

Доповідач: Бобрицький сільський голова Король О.Г.

2.6. Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт проїзної частини по вул. Лугова в с. Бобриця, Києво-Святошинського району, Київської області».

Доповідач: Бобрицький сільський голова Король О.Г.

2.7. Про встановлення для комунальних підприємств, установ, організацій розміру кошторисної заробітної плати, що враховується при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що супроводжуються із залученням коштів місцевого бюджету.

Доповідач: Бобрицький сільський голова Король О.Г.

2.8. Про преміювання Бобрицького сільського голови до Дня місцевого самоврядування.

Доповідач: секретар сільської ради Король М.Г.

2.9. Про розгляд звернень громадян.

Доповідач: голова постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатною первинної правової допомоги та депутатської етики Наконечний О.В.

2.10. Різне.

3. Довести до відома депутатів і населення про скликання сорок третьої (чергової) сесії Бобрицької сільської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.