Головна > Розпорядження Бобрицького сільського голови > Про скликання сорок сьомої (позачергової) сесії Бобрицької сільської ради

Про скликання сорок сьомої (позачергової) сесії Бобрицької сільської ради

Бобрицька сільська територіальна громада
Бобрицький сільський голова
Розпорядження
20 травня 2020 р.
Дата набрання чинності: 21 травня 2020 р.
Про скликання сорок сьомої (позачергової) сесії Бобрицької сільської ради

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Скликати сорок сьому (позачергову) сесію Бобрицької сільської ради на 23 травня 2020 року на 09 годину 00 хвилин у будинку культури за адресою: с. Бобриця, вул. Шкільна, 6.

2. Винести на розгляд планерного засідання сорок сьомої сесії Бобрицької сільської ради наступні питання:

2.1. Про внесення змін до рішення 44-ої сесії 7-го скликання № 528-44-VII від 24.12.2019  «Про сільський бюджет на 2020 рік код бюджету 3222480600».

Доповідач: Бобрицький сільський голова Король О.Г.

3. Довести до відома депутатів і населення про скликання сорок сьомої (позачергової) сесії Бобрицької сільської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.