Головна > Розпорядження Бобрицького сільського голови > Про скликання сорок п’ятої (чергової) сесії Бобрицької сільської ради

Про скликання сорок п’ятої (чергової) сесії Бобрицької сільської ради

Бобрицька сільська територіальна громада
Бобрицький сільський голова
Розпорядження
24 січня 2020 р.
Дата набрання чинності: 24 січня 2020 р.
Про скликання сорок п’ятої (чергової) сесії Бобрицької сільської ради

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Скликати сорок п’яту (чергову) сесію Бобрицької сільської ради на 06 лютого 2020 року на 09 годину 00 хвилин у будинку культури за адресою: с. Бобриця, вул. Шкільна, 6.

2. Винести на розгляд планерного засідання сорок п’ятої сесії Бобрицької сільської ради наступні питання:

2.1. Про внесення змін до рішення 44-ої сесії 7-го скликання № 528-44-VII від 24.12.2019  «Про сільський бюджет на 2020 рік код бюджету 3222480600».

Доповідач: головний бухгалтер Солончук І.В.

2.2. Про надання одноразової матеріальної допомоги.

Доповідач: голова постійної комісії ради з питань освіти, охорони здоров’я, культури, фізкультури і спорту та соціального захисту населення Урбатіс К.О.

2.3. Про розгляд звернення ТОВ «Ровітар» щодо надання дозволу на розробку детального плану території виробничої бази.

Доповідач: Бобрицький сільський голова Король О.Г.

2.4. Про розгляд службової записки директора будинку культури Миколаєнко В.В.

Доповідач: Бобрицький сільський голова Король О.Г.

2.5. Про встановлення надбавки за вислугу років Бобрицькому сільському голові.

Доповідач: секретар Бобрицької сільської ради Король М.Г.

2.6. Розгляд звернень фізичних осіб.

Доповідач: голова постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатною первинної правової допомоги та депутатської етики Наконечний О.В.

2.7.  Різне.

3. Довести до відома депутатів і населення про скликання сорок п’ятої (чергової) сесії Бобрицької сільської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.