Головна > Розпорядження Бобрицького сільського голови > Про скликання сорок другої (чергової) сесії Бобрицької сільської ради

Про скликання сорок другої (чергової) сесії Бобрицької сільської ради

Бобрицька сільська територіальна громада
Бобрицький сільський голова
Розпорядження
16 жовтня 2019 р.
Дата набрання чинності: 16 жовтня 2019 р.
Про скликання сорок другої (чергової) сесії Бобрицької сільської ради

Керуючись ч. 4 ст. 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

1. Скликати сорок другу (чергову) сесію Бобрицької сільської ради на 26 жовтня 2019 року на 09 годину 00 хвилин у будинку культури за адресою: с. Бобриця, вул.   Шкільна, 6.

2. Винести на розгляд планерного засідання сорок другої сесії Бобрицької сільської ради наступні питання:

2.1. Про затвердження Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності.

Доповідач: Бобрицький сільський голова Король О.Г.

2.2. Про розгляд клопотання ТОВ «Ровітар».

Доповідач: Бобрицький сільський голова Король О.Г.

2.3. Про розгляд звернень громадян.

Доповідач: голова постійної комісії ради з питань регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, надання безоплатною первинної правової допомоги та депутатської етики Наконечний О.В.

2.4. Різне.

3. Довести до відома депутатів і населення про скликання сорок другої (чергової) сесії Бобрицької сільської ради.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.